וילות ליום העצמאות

יום העצמאות מתקרב אלינו לטובה אז למה שלא תחגגו השנה את החג באופן שונה וייחודי? למה שלא תשכרו וילה ליום העצמאות ותספקו לעצמכם רגעים יוצאי דופן?
וילות ליום העצמאות הינן מבוקשות מאד ובשנים האחרונות אנשים רבים שוכרים וילה ומעבירים בה בנעימים את ימי החג.
אז אם החלטתם לפנק את עצמכם ולשכור וילה ליום העצמאות הרי לפניכם כל המידע שעליכם לדעת על הוילות השונות:

מיקום הוילות: וילות ליום העצמאות פזורות בכל רחבי הארץ ועל כן לא משנה היכן אתם מתגוררים: בצפון, בדרום או במרכז, הנכם יכולים לשכור וילה הן באזור המגורים שלכם והן באזור המרוחק מאזור המגורים שלכם.

משך ההשכרה: חשוב לדעת כי טרם השכרת וילה ליום העצמאות יש לברר היטב האם ניתן לשכור את הוילה למשך מספר לילות. ישנן וילות שמיועדות לאירוח הכולל לינה ומנגד ישנן וילות שהאירוח בהן איננו כולל לינה. אם הנכם מעוניינים להישאר ללון בוילה ליום העצמאות למשך לילה אחד או למשך מספר לילות עליכם לברר כי הוילה שאתם עתידים לשכור מיועדת ללינה.

מספר האנשים שיכולים להתארח בוילה: בדרך כלל חוגגים את יום העצמאות עם המון אנשים. החג נחגג עם המשפחה או עם חברים קרובים. לכן טרם השכרת וילות ליום העצמאות יש לבדוק כמה אנשים יגיעו להתארח בוילה ולאחר שיש בידיכם את מספר האנשים שעתידים להגיע אל הוילה יש לבדוק אילו וילות יכולות להכיל מספר זה של אנשים. ראוי לציין כי היתרון של וילות ליום העצמאות טמון בעובדה כי ישנן וילות שיכולות לארח המון אנשים: ישנן וילות בהן יכולים להתארח כ- 100 איש.

אטרקציות בוילה: כמובן שכאשר שוכרים וילה ליום העצמאות המטרה הינה שיהיו בה כמה שיותר אטרקציות מכיוון שהאטרקציות מייחדות את הוילות. המלצתי הינה לברר אילו אטרקציות קיימות בוילה אותה אתם מעוניינים לשכור. ניתן גם לברר האם ישנה אפשרות להוסיף אטרקציות לאלו שכבר קיימות. בדרך כלל הוספת אטרקציות כרוכה בתשלום נוסף.

זהו, עכשיו כשיש לכם את כל המידע אודות וילות ליום העצמאות הנכם יכולים לצאת לדרך: תתארגנו מספר חברים או מספר בני משפחה, החליטו יחדיו על אזור בו הנכם מעוניינים להעביר את יום העצמאות והתחילו לחפש אחר וילות. חשוב להדגיש כי עליכם להביא עימכם כיבוד, מוצרי מזון ושתייה. אם הנכם בוגרים הנכם יכולים להביא עימכם שתייה חריפה. וכמובן אל לכם לשכוח להביא עימכם בשרים על האש. בחצר של הוילות מחכה לכם עמדת ברביקיו עשירה בה תוכלו לצלות בשרים על האש ולהעביר את יום העצמאות לפי המסורת הישראלית. אתם יכולים להיות בטוחים שאת החוויה הזו לא תשכחו לעולם, לאחר שתחגגו פעם אחת את יום העצמאות בוילה ליום העצמאות אתם תרצו להגיע אל הוילות מדי שנה.. אז קדימה- למי אתם מחכים?!